29 Niedziela zwykła  20.10.2013

• W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy obchodzić:
    • W dzisiejszą niedzielę przeżywamy w archidiecezji krakowskiej Uroczystość Św. Jana Kantego, Prezbitera, głównego patrona miasta Krakowa.
    • Poniedziałek wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
    • Wtorek wspomnienie bł. Jana Pawła II, papieża.
  • Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele:
    • w niedzielę o godz 16:30
    • w dni powszednie o godz. 17:30
  • Przyjmujemy na wypominki za zmarłych. Przy wypominkach rocznych prosimy o podanie godziny modlitwy (9:00 lub 12:00).
  • W zeszłą niedzielę zebrano do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” kwotę w wysokości 2010zł. Za dar serca składamy podziękowanie.
  • W przyszłą niedzielę w ramach przygotowania naszej wspólnoty do konsekracji naszego kościoła, Ks.dr. Stanisław Miszczak, liturgista wygłosi na każdej Mszy Świętej okolicznościową homilię.
  • Dziękujemy za ofiary składane na ławki i dofinansowanie innych prac związanych z budową kościoła i zaplecza. Dziękujemy Pani Elżbiecie i Panu Antoniemu za sprzątanie kościoła. Zapraszamy i prosimy o pomoc przy wykopie pod kabel prądowy w dniu jutrzejszym t.j w poniedziałek od godz.9:00.
  • Przed kościołem przedstawiciele Zespołu Charytatywnego sprzedają znicze; uzyskane pieniądze przeznaczone są na rzecz potrzebujących z naszej parafii.